Liny Stalowe Brugg sp. z o.o. sp.k.

Liny konstrukcyjne FLC

Firma BRUGG Liny Stalowe oferuje produkowane przez firmę FATZER indywidualnie projektowane liny konstrukcyjne spiralne do konstrukcji linowych.

FATZER oferuje idealnie dopasowane liny spiralne i wraz z zakończeniami do konstrukcji linowych w całej ich różnorodności. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu inżynieryjnemu liny można całkowicie dostosować do wymagań Twojego projektu budowlanego.

Oferujemy dwa rodzaje lin do budowli linowych. Są to otwarte liny spiralne OSS oraz zamknięte liny spiralne FLC – full locked cable.Do lin spiralnych oferujemy odpowiednie zakończenia linowe wybrane przez klienta. Liny spiralne OSS i liny zamknięte FLC firmy FATZER są stosowane w wielu branżach budownictwa linowego. Są to mosty, stadiony, fasady, zadaszenia membranowe i inne innowacyjne budowle. Estetyka lin spiralnych jest nie do przecenienia. Liny spiralne mają dużo mniejszą średnicę w stosunku do alternatywnych cięgien sztywnych lub splotowych i w związku z tym wręcz nikną w widoku konstrukcji.

 

Liny spiralne do mostów są stosowane niezależnie od tego, czy chodzi o mosty drogowe, czy o kładki dla pieszych: dzięki linom spiralnym firmy FATZER nawet duże rozpiętości można zrealizować w krótkim czasie, ponieważ docierają na plac budowy wstępnie zmontowane i gotowe do montażu. Najwyższa jakość gwarantuje bezpieczeństwo, mosty te zachwycają także estetyką i funkcjonalnością.

Reprezentacyjne stadiony i sale widowiskowe mają dziś imponujące, lekkie konstrukcje dachowe. Wytrzymałe liny spiralne firmy FATZER oferują idealne warunki do ich tworzenia. Dzięki drutom o dużej wytrzymałości i elastyczności naszych lin mają one wyraźną przewagę nad konstrukcjami sztywnymi.

 

Konstrukcje linowe odgrywają coraz większą rolę w nowoczesnych elewacjach. Liny spiralne firmy FATZER stwarzają idealne warunki do swobodnego projektowania fasad. Oprócz walorów wizualnych fasady takie zapewniają także najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki linom najwyższej jakości.

Oferujemy również monitoring lin spiralnych FLC. Za pomocą systemu sworzni TRUpin można stale monitorować liny we wszystkich możliwych zastosowaniach. Oznacza to, że można natychmiast zidentyfikować zmiany sił działających na linę i zaplanować działania konserwacyjne w zależności od rzeczywistych obciążeń.

Oprócz najwyższej jakości produktów klienci FATZER korzystają również z wiedzy specjalistycznej w zakresie inżynierii, certyfikacji, montażu i wsparcia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym katalogu „Structural ropes”