Liny Stalowe Brugg sp. z o.o. sp.k.

Liny nierdzewne

Liny nierdzewne są odporne na warunki pogodowe, więc takie liny doskonale sprawdzają się na zewnątrz. Zastosowanie stali nierdzewnej jako materiału ma sens z różnych powodów. W ten sposób można zagwarantować długą żywotność nawet w ekstremalnych obszarach zastosowań. Liny ze stali nierdzewnej są stosowane głównie na zewnątrz lub w pobliżu środków chemicznych lub wody. Liny nierdzewne są również często bardzo popularne we wnętrzach ze względu na ich przyjemną estetykę.

Dzięki linom nierdzewnym firmy BRUGG Liny Stalowe otrzymujesz rozwiązanie balustrad do balkonów, tarasów na dachu, schodów, balustrad, galerii i innych powierzchni, które zachwyca estetyką morskiego jachtu i lekkością zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

W zależności od pomysłu nasze liny do balustrad z końcówkami z serii FINE LINE, MID LINE, STANDARD LINE i DO IT LINE możesz przymocować do balkonów, schodów i innych lokalizacji. Niezależnie od tego, czy są to gwinty zewnętrzne czy wewnętrzne, pętle, kausze, widełki lub oczka, tulejki do łbów stożkowych lub łbów stożkowych – możesz wyposażyć swoje nierdzewne liny balustradowe w nasze różne nasadki zgodnie z Twoimi życzeniami.

Dzięki LINII DECO firma BRUGG Liny Stalowe oferuje produkty, których potrzebujesz, aby zapewnić swoim roślinom pożądane wsparcie w procesie zazieleniania elewacji: przekładki, zaciski poprzeczne, szczeble wspinaczkowe i liny stalowe wykonane ze stali nierdzewnej. Spełnij swoje osobiste życzenia projektowe i po prostu połącz różne elementy z linii DECO z częściami z linii FINE LINE, DO IT LINE lub STANDARD LINE.

Dobry klimat w środku – Zielone elewacje działają izolująco i tym samym zapobiegają ekstremalnym wahaniom temperatury wewnątrz budynku. Dzięki temu w całkowicie naturalny sposób tworzy się przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Ochrona elewacji – Zazielenienie elewacji chroni przed słońcem i deszczem, a tym samym zwiększa żywotność elewacji.

Piękny wygląd – Zielone elewacje są po prostu piękne! Połączenie żywej zieleni i architektury oferuje bogactwo atrakcyjnych opcji projektowych. Wspólnie z architektami i projektantami ogrodów specjaliści BRUGG zrealizowali już wiele atrakcyjnych zazielenień elewacji.

Tworzenie terenów zielonych – Powierzchnia na podłodze jest ograniczona i droga. Zazielenienie elewacji daje możliwość stworzenia dodatkowych i niedrogich terenów zielonych na budynku. Te mikroogrody podnoszą jakość naszego życia. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym katalogu : „Architecture ropes