Liny Stalowe Brugg sp. z o.o. sp.k.

Liny dźwigowe do wind

BRUGG Liny Stalowe to światowy producent lin dźwigowych do wind. Na tym nie kończy się nasza rola, gdyż jesteśmy również partnerem w zakresie innowacyjnych projektów wind.

Nasz globalny zespół wspiera Twoje projekty na kolejnych etapach, i dzięki temu posiadamy na bieżąco dane i informacje dla rozwijania naszych produktów. Dzięki najlepszym w swojej klasie linom, współpracy z projektantami i indywidualnemu wsparciu wzbogacamy Twoją wiedzę specjalistyczną i zdolność do innowacji. To umożliwia Ci opracowywanie bezpieczniejszych i bardziej nowoczesnych dźwigów.

Razem osiągniemy nowy poziom w projektowaniu wind, dzięki czemu możesz stać się liderem w branży dźwigowej. Nasi eksperci towarzyszą na każdym kroku, aby innowacje były jeszcze szybsze, począwszy od strategicznego rozwoju produktu, po dostawy na całym świecie, od szkoleń instalacyjnych po długoterminową obsługę klienta.

Z produktami najwyższej klasy, które cieszą się należnym zaufaniem na całym świecie pod względem jakości i wydajności, eliminujemy ryzyko związane z innowacjami. Surowce pozyskujemy wyłącznie od dostawców, którzy konsekwentnie spełniają nasze wysokie standardy.

Nasze nowoczesne technologie w produkcji, a w szczególności kwalifikacje i doświadczenie naszych globalnych zespołów, zapewniają stałą jakość przez cały czas. Do sterowania naszymi procesami i liniami produkcyjnymi wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię pomiarową i monitorującą. W międzyczasie możemy stale potwierdzać jakość naszych produktów, za pomocą testów trwałości i właściwości z oceną statystyczną w naszym wewnętrznym ośrodku testowym.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym katalogu : „Elevator ropes”

Rodzaje lin dźwigowych

Rodzaje lin ogranicznika prędkości